Soccer Bot 360

ZADZWOŃ: +48 515 166 905
NAPISZ: recepcja@nisp.pl
Soccer Bot 360

Umożliwiamy symulację dowolnej sytuacji w grze w skali 1:1

ANALIZA GRY

SoccerBot360 umożliwia symulację dowolnej sytuacji w grze w skali 1:1. Dzięki temu decydujące momenty można analizować i oceniać z perspektywy realnego gracza. W tym celu dostępnych jest wiele funkcji sterujących, które można wybrać za pomocą tabletu. Uprawianie sportu w SoccerBot 360 to fenomenalna gra i aktywność sportowa dla wszystkich w każdym wieku.

INTERAKTYWNE SCENY

W SoccerBot 360 można tworzyć sceny z realną piłką w grze. W ten sposób można zbudować katalog sytuacji specyficznych dla danej pozycji i wykorzystać go specjalnie do przygotowania meczu lub integracji nowych graczy.

TRENING POZNAWCZY

W różnych trybach treningu zdolności poznawcze i umiejętności techniczne są sprawdzane jednocześnie. To ćwiczenie treningowe przeprowadza się w pojedynkę lub w drużynie. Indywidualnie regulowane poziomy o różnym stopniu trudności pozwalają na trening dla każdego- bez względu na poziom umiejętności.

BENCHMARKETING

Czynniki poznawcze i umiejętności techniczne można zmierzyć za pomocą różnych testów wydajności. Z poszczególnych testów można skompletować całe baterie testowe według indywidualnych potrzeb. Testy wydolnościowe są opracowane i zatwierdzane we współpracy z naukowcami zajmującymi się sportem i psychologami sportu.